IX Prvenstvo mesnih zajednica - mali fudbal 2016. - :: SCPN :: Dobro došli ::

Idi na sadržaj

Glavni meni

DOGAĐAJI > 2016


IX PRVENSTVO MESNIH ZAJEDNICA

U MALOM FUDBALU 2016/2017

KOSTUR OD OSMINE FINALA DO FINALA
Xl KONGRES - STUBICA
Xl KONGRES




1/4 FINALA
4. JULI


4. JULI - STRIŽA
4. JULI





POLUFINALE
CENTAR 1

POTOČAC - BOŠNJANE
BOŠNJANE



1/4 FINALA
CENTAR 1


CENTAR 1 - LEBINA
CENTAR 1






FINALE
CENTAR 1
BULJANE - TREŠNJEVICA
BULJANE




1/4 FINALA
B. KRSMANOVIĆ


TEKIJA - DANKOVO
DANKOVO





POLUFINALE
B. KRSMANOVIĆ

Xl KONGRES 2 - POPOVAC
Xl KONGRES 2




1/4 FINALA
DANKOVO

4. JULI - STRIŽA
B. KRSMANOVIĆ  - 7. JULI
B. KRSMANOVIĆ


KONAČAN PLASMAN

1. mesto CENTAR 1
2. mesto B. KRSMANOVIĆ
3. mesto DANKOVO

ZA TREĆE MESTO

05.01.2017.
UTAKMICA  
REZULTAT
18h
4.JULI - DANKOVO
2: 9 ( 0:6 )

FILALE

05.01.2017.
UTAKMICA
REZULTAT
19h
CENTAR 1 - B. KRSMANOVIĆ
2: 2 ( 1:1 )
penali 5:3

POLUFINALE

29.01.2017.
UTAKMICA  
REZULTAT
18h
4.JULI - CENTAR 1
    1: 1 ( 0:0 )
   2 : 3 penali
19h
B. KRSMANOVIĆ - DANKOVO
    3 : 3 ( 2:2 )
 15 : 16 penali

ČETVRTINA FINALA

24.01.2017.
UTAKMICA  
REZULTAT
18h
Xl KONGRES - 4.JULI
2 : 5 ( 1:2 )
18h
BOŠNJANE - CENTAR 1
1 : 6 ( 0:5 )
26.01.2017.
UTAKMICA  
REZULTAT
18h
Xl KONGRES 2  - B. KRSMANOVIĆ
1 : 3 ( 1:1 )
18h
BULJANE - DANKOVO
2 : 5 ( 0:0 )

OSMINA FINALA

19.01.2017.

UTAKMICA  

REZULTAT

18h
Xl KONGRES - STUBICA
9 : 1 ( 4:1 )
19h
4. JULI - STRIŽA
6 : 4 ( 3:2 )
21.01.2017.
UTAKMICA  

REZULTAT

16h
POTOČAC - BOŠNJANE
9 : 5 ( 2:0 )

17h

CENTAR 1 - LEBINA

7 : 2 ( 6:0 )
18h
BULJANE - TREŠNJEVICA
1 : 2 ( 1:1 )
22.01.2017.
UTAKMICA
REZULTAT
16h
DANKOVO - TEKIJA
4 : 3 ( 1:1 )
17h
Xl KONGRES 2 - POPOVAC
12 : 2 ( 3:0 )
18h
B. KRSMANOVIĆ - 7. JULI
11 : 2 ( 7:1 )



RASPORED PO GRUPAMA

 1. GRUPA

                XI. KONGRES 1
BOŠNJANE
SVOJNOVO
MIRILOVAC
2. GRUPA
4. JULI
VRAPČANE
LEBINA
RATARE
3. GRUPA
BULJANE
TREŠNJEVICA
POPOVAC
GOLUBOVAC
DONJA MUTNICA
4. GRUPA
TEKIJA
ČEPURE
7. JULI
SIKIRICA
CENTAR 2
5. GRUPA
DANKOVO
SINJI VIR
BRANKO KRSMANOVIĆ
LEŠJE
6. GRUPA
XI. KONGRES 2
GLOŽDAK
KREŽBINAC
BUSILOVAC
7. GRUPA
CENTAR 1
STRIŽA
DRENOVAC
KLAČEVICA
8. GRUPA
DONJE VIDOVO
POTOČAC
STUBICA
GORNJA MUTNICA
REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA 4. & 5. KOLA

4. KOLO

12.01.2017.

UTAKMICA  

REZULTAT

18h
BULJANE - DONJA MUTNICA
4: 3 ( 2 : 0 )
19h
POPOVAC - GOLUBOVAC
8: 2 ( 1 : 0 )

TREŠNJEVICA
Slobodna

TEKIJA
Slobodna
14.01.2017.
UTAKMICA  

REZULTAT

17h
7. JULI - SIKIRICA
12: 1 ( 4 : 1 )

18h

BULJANE - TREŠNJEVICA

7: 3 ( 3 : 1 )

ČEPURE
Slobodno


5. KOLO

15.01.2017.
UTAKMICA
REZULTAT
17h
POPOVAC - DONJA MUTNICA
13: 4 ( 7 : 0 )
18h
TEKIJA - ČEPURE
3: 0 ( službeno )

7. JULI
Slobodan

SIKIRICA
Slobodna

GOLUBOVAC
Slobodan
REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA 3. KOLA

03.01.2017.

UTAKMICA  

REZULTAT

17h
SVOJNOVO - MIRILOVAC

18h
BOŠNJANE - XI KONGRES
1 : 4 ( 0 : 1 )
19h
4. JULI - VRAPČANE
3 : 0 ( Službeno )
20h
RATARE - LEBINA
4 : 6 ( 1 : 2 )
04.01.2017.
UTAKMICA  

REZULTAT

17h
TREŠNJEVICA - POPOVAC
6 : 6 ( 1:2 )

18h

DONJA MUTNICA - GOLUBOVAC

4: 1 ( 2 : 0 )

19h

CENTAR 2 - SIKIRICA

( Nisu se pojavili )
20h
ČEPURE - 7. JULI
8 : 9 ( 3 : 4 )


BULJANE
Slobodno
05.01.2017.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
DANKOVO - SINJI VIR
7 : 2 ( 3 : 0 )
19h
LEŠJE - B. KRSMANOVIĆ
12 : 4 ( 6 : 0 )
20h
BUSILOVAC - KREŽBINAC
( Nisu se pojavili )

TEKIJA
Slobodna

XI KONGRES 2
Slobodan
09.01.2017.
UTAKMICA
REZULTAT
17h
KLAČEVICA - DRENOVAC
( Nisu se pojavili )
18h
CENTAR 1 - STRIŽA
11 : 2 ( 4: 1 )
10.01.2017.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
GORNJA MUTNICA - STUBICA
2 : 10 ( 2: 6 )
19h
DONJE VIDOVO - POTOČAC
2 : 5 ( 1: 2 )



REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA 2. KOLA

17.12.2016.

UTAKMICA  

REZULTAT

17h
POTOČAC - STUBICA
2 : 2 ( 0:1 )
18h
BOŠNJANE - SVOJNOVO
3 : 0 ( Službeno )
19h
DONJE VIDOVO  - G. MUTNICA
3 : 0 ( Službeno )
20h
VRAPČANE  - LEBINA
2 : 5 ( 1:3 )
21h

BULJANE  - GOLUBOVAC

14 : 3 ( 5:0 )

18.12.2016.

UTAKMICA  

REZULTAT

14h
TREŠNJEVICA - D. MUTNICA
8 : 6 ( 3:2 )

15h

TEKIJA - SIKIRICA

9 : 2 ( 2:0 )

16h

ČEPURE - CENTAR 2

3 : 0 ( Službeno )
17h
DANKOVO - LEŠJE
7 : 4 ( 4:1 )
18h
SINJI VIR - B. KRSMANOVIĆ
5 : 6 ( 2:2 )


POPOVAC
Slobodan

7. JULI
Slobodan
26.12.2016
UTAKMICA
REZULTAT
18h
XI KONGRES 2 - BUSILOVAC
5 : 2 ( 2:2 )
19h
GLOŽDAK - KREŽBINAC
0 : 3 ( Službeno )
27.12.2016
UTAKMICA
REZULTAT
17h
CENTAR 1 - KLAČEVICA
19 : 1 ( 8:0 )
18h
STRIŽA - DRENOVAC
9 : 1 ( 3:0 )
29.12.2016
UTAKMICA
REZULTAT
18h
XI KONGRES  - MIRILOVAC
9 : 1 ( 5:1 )
19h
4. JULI - RATARE
8 : 6 ( 5:2 )



REZULTATI ODIGRANIH UTAKMICA 1. KOLA

08.12.2016.

UTAKMICA  

REZULTAT


XI KONGRES - SVOJNOVO
12 : 0 ( 6:0 )

BOŠNJANE - MIRILOVAC

7 : 1 ( 2:1 )

10.12.2016.

UTAKMICA  

REZULTAT

17h
4. JULI  - LEBINA
7 : 3 ( 5:0 )

18h

VRAPČANE - RATARE

4 : 4 ( 1:2 )

19h

BULJANE - POPOVAC

13 : 5 ( 5:2 )

20h

TREŠNJEVICA - GOLUBOVAC

7 : 2 ( 2:2 )

DONJA MUTNICA
Slobodan

11.12.2016.

UTAKMICA  

REZULTAT

17h
TEKIJA - 7. JULI
10 : 8 ( 5:2 )

18h

ČEPURE - SIKIRICA

9 : 8 ( 4:4 )

19h

DANKOVO . B. KRSMANOVIĆ

5 : 10 ( 3:6 )
20h
SINJI VIR - LEŠJE
7: 1 ( 4:0 )

CENTAR 2
Slobodan
12.12.2016.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
XI KONGRES 2  - KREŽBINAC
7: 2 ( 2:1 )
19h
GLOŽDAK 1 - BUSILOVAC
0: 3 ( Službemo )
13.12.2016.
UTAKMICA
REZULTAT
17h
CENTAR 1 - DRENOVAC
4: 1 ( 1:1 )
18h
STRIŽA - KLAČEVICA
7: 6 ( 3:3 )
15.12.2016.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
DONJE VIDOVO - STUBICA
3: 3 ( 3:1 )
19h
POTOČAC - GORNJA MUTNICA
8: 1 ( 4:0 )
 
Vrati se na sadržaj | Povratak na glavni meni