Školsko prvenstro u kuglanju 2016-2017 - :: SCPN :: Dobro došli ::

Idi na sadržaj

Glavni meni

DOGAĐAJI > 2016


Paracin high school bowling league 2016/17.

ŠKOLSKO PRVENSTVO U KUGLANJU

 
U sredu 21.decembra počela je liga srednjoškolaca u kuglanju, u organizaciji Saveza za školski sport opštine Paraćin i SC Paraćin. Pre žreba srednjoškolcima su se obratili profesor Darko Bajkić ispred Saveza za školski sport, Saša Paunović predsednik opštine Paraćin, i Milorad Vidović direktor SC Paraćin. U prisustvu takmičara obavljen je žreb nakon čega su usledili i mečevi 1.kola. Najbolje ekipe sa školskih takmičenja takmičiće se u ligi u okviru koje će biti održano 6 kola.

POJEDINAČNI REZULTATI (Ž)

1. Mitrović Mina 1267 Gimnazija
2. Momić Tamara 1089 Ekonomska
3. Marinković Viktorija   918 Tehnološka
4. Trifunović Margarita   903  MEŠ




POJEDINAČNI REZULTATI (M)

1. Đosić Aleksa 1277 Ekonomska
2. Simić Filip 1266 Tehnološka
3. Milovanović Uglješa  1190 Gimnazija
4. Todorović Saša 1154 MEŠ
5. Arsić Milan 1142 MEŠ
6. Dimitrijević Aleksa 1095 Gimnazija
7. Mitrović Nemanja  909 Gimnazija

( 21.12. - 30.12.2016 )

V KOLO  

29.12.2016
REZULTAT
4
GIMNAZIJA
3
TEHNOLOŠKA
5 : 3 ( 825 : 633 )
1
MEŠ
2
EKONOMSKA
5 : 3 ( 766 : 746 )


Vl KOLO  
21-  30.12.2016

REZULTAT

2
EKONOMSKA
4
GIMNAZIJA
0 : 8 ( 773 : 992 )
3
TEHNOLOŠKA
1
MEŠ
8 : 0 ( 748 : 460 )
KONAČAN PLASMAN POSLE ODIGRANIH 6. KOLA

MESTO

EKIPA  

BODOVI
FREM

RAZLIKA

1.

GIMNAZIJA

43
5283

+ 1060

2.
EKONOMSKA
23
4410
- 47

3.

TEHNOLOŠKA
21
3397
- 234

4.

MEŠ
9
2695
- 613

www.scpn.rs

( 21.12. - 30.12.2016 )

III KOLO  

23.12.2016
REZULTAT
2
EKONOMSKA
4
GIMNAZIJA
0 : 8 ( 729 : 927 )
3
TEHNOLOŠKA
1
MEŠ
6 : 2 ( 733 : 686 )


IV KOLO  
21-228.12.2016

REZULTAT

1
MEŠ
4
GIMNAZIJA
0 : 8 ( 798 : 934 )
2
EKONOMSKA
3
TEHNOLOŠKA
6 : 2 ( 722 : 623 )
( 21.12. - 30.12.2016 )

II KOLO  

22.12.2016
REZULTAT
4
GIMNAZIJA
3
MEŠ
8 : 0 ( 869 : 635 )
1
TEHNOLOŠKA
2
EKONOMSKA
0 : 8 ( 756 : 675 )


I KOLO  
21-221.12.2016

REZULTAT

1

MEŠ

4
GIMNAZIJA

2 : 6 ( 817 : 736 )

2
EKONOMSKA
3
TEHNOLOŠKA
6 : 2 ( 684 : 660 )
30.11. - 02.12.2016

DATUM

UTAKMICA   

REZULTAT

GIMNAZIJA 2 : GIMNAZIJA 4

0 : 8 ( 534 : 934 )


GIMNAZIJA 1 : GIMNAZIJA 3
0 : 8 ( 543 : 676 )

Finale

GIMNAZIJA 3 : GIMNAZIJA 4
1 : 7 ( 663 : 839 )

www.scpn.rs

1. MESTO GIMNAZIJA  4. GOD
2. MESTO
GIMNAZIJA  3. GOD

3. MESTO
GIMNAZIJA  1. GOD

4. MESTO
GIMNAZIJA  2. GOD



07.12. - 09.12.2016

DATUM

UTAKMICA   

REZULTAT

TEHNOLOŠKA 1 : TEHNOLOŠKA 3

7 : 1 ( 710 : 685 )


TEHNOLOŠKA 2 : TEHNOLOŠKA 4
6 : 2 ( 620 : 548 )

Finale

TEHNOLOŠKA 1 : TEHNOLOŠKA 2
6 : 2 ( 577 : 557 )

www.scpn.rs

1. MESTO
TEHNOLOŠKA  1. GOD

2. MESTO
TEHNOLOŠKA  2. GOD

3. MESTO
TEHNOLOŠKA  3. GOD

4. MESTO
TEHNOLOŠKA  4. GODI



14.12. - 16.12.2016

DATUM

UTAKMICA   

REZULTAT

EKONOMSKO-T 1 : EKONOMSKO-T 3

8 : 0 ( 634 : 526 )


EKONOMSKO-T 2 : EKONOMSKO-T 4
0 : 6 ( 278 : 0 )

Finale

EKONOMSKO-T 1 : EKONOMSKO-T 4
0 : 8 ( 570 : 669 )

www.scpn.rs

1. MESTO
EKONOMSKO - TRGO.  4. GOD.

2. MESTO
EKONOMSKO - TRGO.  1. GOD.

3. MESTO
EKONOMSKO - TRGO.  3. GOD.

4. MESTO
EKONOMSKO - TRGO.  2. GOD.



21.12. - 23.12.2016

DATUM

UTAKMICA   

REZULTAT

MEŠ 1 : MEŠ 3

:


MEŠ 2 : MEŠ 4
:

Finale

MEŠ : MEŠ
:

www.scpn.rs

1. MESTO

2. MESTO


3. MESTO


4. MESTO
GIMNAZIJA  2. GOD



 
Nazad na sadržaj | Povratak na glavni meni