X Prvenstvo mesnih zajednica u malom fudbalu 2017/18 - :: SCPN :: Dobro došli ::

Idi na sadržaj

Glavni meni

DOGAĐAJI > 2017


X PRVENSTVO MESNIH ZAJEDNICA

U MALOM FUDBALU 2017/18
ZAVRŠNICA TURNIRA



11.02.2018.

UTAKMICA  

REZULTAT

18h
BOŠNJANE - DANKOVO ( za 3. mesto )
3 : 0
19h
XI KONGRES 2 - B. KRSMANOVIĆ
3 : 0 ( 2 : 0 )

( Finale )

NAJAVA UTAKMICA 1/2 FINALA

1/2 FINALA

10.02.2018.

UTAKMICA  

REZULTAT

18h
XI KONGRES 2 - BOŠNJANE
3 : 2 ( 0 :1 )
19h
DANKOVO - BRANKO KRSMANOVIĆ
8 : 9 / 4 : 4 / 3 : 0



REZULTATI UTAKMICA 1/4 FINALA

1/4 FINALA

07.02.2018.

UTAKMICA  

REZULTAT

18h
TEKIJA - BOŠNJANE
4 : 5 / 2 : 2 / 1 : 1
19h
DANKOVO - CENTAR 1
4 : 2 / 2 : 2 / 2 : 0
08.02.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
STRIŽA - XI KONGRES 2
2 : 2 (3: 4) na penale
19h
BRANKO KRSMANOVIĆ - BULJANE
4 : 2



REZULTATI UTAKMICA 1/8 FINALA

1/8 FINALA

03.02.2018.

UTAKMICA  

REZULTAT

16h
TEKIJA - ČEPURE
6 : 0 ( 4:0 )
17h
POTOČAC - BRANKO KRSMANOVIĆ
3 : 8 ( 0:5 )
18h
GLOŽDAK - STRIŽA
2 : 7 ( 1:5 )
19h
XI KONGRES 2 - STUBICA
3 : 2 ( 3:0 )
04.02.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
15h
BOŠNJANE - MIRILOVAC
6 : 3 ( 2:1 )
16h
DANKOVO - DONJE VIDOVO
6 : 3 ( 5:2 )
17h
CENTAR 1 - TREŠNJEVICA
8 : 7 ( 0:3 )
19h
BULJANE - 4. JULI
5 : 1 ( 3:0 )



TABELA PO GRUPAMA

GRUPA 1

U

P

N

I

GOL RAZLIKA

bodova

1.

Potočac

3

3

0

0

18  :  3

9

2.

Čepure

3

2

0

1

17 :  10

6

3.

Lešje

3

0

1

2

6 : 12

1

4.
XI Kongres 1
3
0
1
2
9 : 25
1
GRUPA 2
1.
Dankovo
3
2
1

18  :  10
7
2.
Stubica
3
2

1
6  : 7
6
3.
Trešnjevica
3
1

2
10  :  17
4
4.
Izvor
3

1
2
11  :  13
1
GRUPA 3
1.
Tekija
3
3
0
0
22  :  4
9
2.
Donje Vidovo
3
2
0
1
25  :  12
6
3.
Golubovac
3
1
0
2
8  :  24
3
4.
7 Juli
3
0
0
2
2  :  20
0
GRUPA 4
1.
Centar 1
3
2
1
0
32 :  3
6
2.
Bošnjane
3
2
1
0
18  :  2
6
3.
Klačevica
3
1
0
2
5  :  29
3
4.
Sinji Vir
3
0
0
3
3 :  21
0
GRUPA 5
1.
Gloždak
3
3
0
0
20 :  11
9
2.
B. Krsmanović
3
2
0
1
20  :  10
6
3.
4. Jul
3
1
0
2
15  :  18
3
4.
Plana
3
0
0
3
7  :  23
0
GRUPA 6
1.
XI Kongres 2
3
3
0
0
13  :  3
9
2.
Striža
3
2
0
1
9  :  6
6
3.
Ratare
3
1
0
2
6  :  10
3
4.
Vrapčane
3


3
18  :  10
0
GRUPA 7
1.
Buljane
3
3
0
0
19  :  8
9
2.
Mirilovac
3
2
0
1
11  :  9
6
3.
Lebina
3
1
0
2
7 :  11
3
4.
Svojnovo
3
0
0
3
6  :  15
0
REZULTATI UTAKMICA 3. KOLA

3 KOLO

15.01.2018.

UTAKMICA  

REZULTAT

18h
B. KRSMANOVIĆ - PLANA
7 : 3 ( 3:1 )
19h
XI KONGRES 2 - VRAPČANE
3 : 0 ( službeno )
17.01.2018.
UTAKMICA  

REZULTAT

20h
RATARE - STRIŽA
2 : 4 ( 1:2 )
21h
BULJANE  - LEBINA
4 : 1 ( 3:0 )
18.01.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
SVOJNOVO - MIRILOVAC
3 : 0 ( službeno )
   22.01.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
XI KONGRES 1 - ČEPURE
4 : 13 ( 1:6 )
19h
POTOČAC - LEŠJE
5 : 1 ( 1:0 )
23.01.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
17h
7. JULI - GOLUBOVAC
0 : 3 ( službeno )
18h
STUBICA - IZVOR
4 : 3 ( 0:3 )
24.01.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
17h
DANKOVO - TREŠNJEVICA
9 : 3 ( 6:1 )
18h
TEKIJA - DONJE VIDOVO
5 : 4 ( 3:2 )
25.01.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
CENTAR 1 - BOŠNJANE
0 : 0
27.01.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
17h
SINJI VIR - KLAČEVICA
0 : 3 ( službeno )
18h
4. JUL - GLOŽDAK
5 : 7 ( 3:3 )



REZULTATI UTAKMICA 2. KOLA

2. KOLO

02.01.2018.

UTAKMICA  

REZULTAT

17h
XI KONGRES 1 - POTOČAC
1 : 8 ( 1:3 )
18h
ČEPURE - LEŠJE
3 : 1 ( 1:0 )
19h
DANKOVO - STUBICA
4 : 2 ( 1:0 )
20h
TEKIJA - 7.JULI
3 : 0 ( službeno )
03.01.2018.
UTAKMICA  

REZULTAT

17h
DONJE VIDOVO - GOLUBOVAC
7 : 5 ( 4:1 )
18h
CENTAR 1  - SINJI VIR
15 : 2 ( 4:0 )
19h
BOŠNJANE  - KLAČEVICA
12 : 1 ( 5:0 )
20h
4.JUL  - B. KRSMANOVIĆ
1 : 9 ( 1:3 )

21h

TREŠNJEVICA - IZVOR
4 : 3 ( 1:1 )
04.01.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
19h
GLOŽDAK - PLANA
7 : 2 ( 2:1 )
20h
XI KONGRES 2 - RATARE
6 : 1 ( 1:0 )
21h
VRAPČANE - STRIŽA
0 : 3 ( službeno )
05.01.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
19h
BULJANE - SVOJNOVO
9 : 4 ( 2:4 )
20h
LEBINA - MIRILOVAC
3 : 5 ( 1:1 )



REZULTATI UTAKMICA 1. KOLA

1. KOLO

17.12.2017.

UTAKMICA  

REZULTAT

15h
XI KONGRES - LEŠJE
4 : 4 ( 1:2 )
16h
ČEPURE - POTOČAC
1 : 5 ( 1:2 )
17h
DANKOVO - IZVOR
5 : 5 ( 3:1 )
18h
TREŠNJEVICA - STUBICA
3 : 5 ( 0:2 )
18.12.2017.
UTAKMICA  

REZULTAT

18h
TEKIJA - GOLUBOVAC
17 : 0 ( 8:0 )

19h

DONJE VIDOVO  - 7. JULI

14 : 2 ( 7:0 )
21.12.2017.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
CENTAR 1 - KLAČEVICA
17 : 1 ( 10:0 )
19h
BOŠNJANE - SINJI VIR
6 : 1 ( 3:0 )
23.12.2017.
UTAKMICA
REZULTAT
16h
4. JUL - PLANA
9 : 2 ( 5:1 )
17h
GLOŽDAK - B. KRSMANOVIĆ
6 : 4 ( 3:2 )
18h
XI KONGRES 2 - STRIŽA
4 : 2 ( 0:0 )
19h
VRAPČANE - RATARE
službeno 0:3
25.12.2017.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
BULJANE - MIRILOVAC
6 : 3 ( 1:1 )
19h
LEBINA - SVOJNOVO
3 : 2 ( 1:2 )



RASPORED PO GRUPAMA

 1. GRUPA

                XI. KONGRES 1
ČEPURE
POTOČAC
LEŠJE
2. GRUPA
DANKOVO
TREŠNJEVICA
STUBICA
IZVOR
3. GRUPA
TEKIJA
DONJE VIDOVO
7. JULI
GOLUBOVAC
4. GRUPA
CENTAR 1
BOŠNJANE
SINJI VIR
KLAČEVICA
5. GRUPA
4. JULI
GLOŽDAK 1
BRANKO KRSMANOVIĆ
PLANA
6. GRUPA
XI. KONGRES 2
VRAPČANE
RATARE
STRIŽA
7. GRUPA
BULJANE
LEBINA
SVOJNOVO
MIRILOVAC
 
Nazad na sadržaj | Povratak na glavni meni