XI Prvenstvo MZ u malom fudbalu 2018/19 - :: SCPN :: Dobro došli ::

Idi na sadržaj

Glavni meni

DOGAĐAJI > 2018
KOSTUR OD OSMINE FINALA DO FINALA
DANKOVO - RATARE
DANKOVO




1/4 FINALA
DANKOVO


B. KRSMANOVIĆ  - 4. JULI
B. KRSMANOVIĆ





POLUFINALE
DANKOVO

BULJANE - TREŠNJEVICA
BULJANE



1/4 FINALA
BULJANE


CENTAR - DONJE VIDOVO
CENTAR






FINALE
TEKIJA
PLANA - BOŠNJANE
BOŠNJANE




1/4 FINALA
TEKIJA


TEKIJA - MIRILOVAC
TEKIJA





POLUFINALE
TEKIJA

Xl KONGRES 2 - STUBICA
Xl KONGRES 2




1/4 FINALA
Xl KONGRES 2

4. JULI - STRIŽA
ČEPURE - POTOČAC
POTOČAC


REZULTATI POLUFINALA. ZA 3. MESTO I FINALE

POLUFINALE

12.02.2019.
UTAKMICA  

REZULTAT

18h
DANKOVO - BULJANE
5 : 3
19h
TEKIJA - XI KONGRES 2
3 : 2
14.02.2019.
UTAKMICA  
:
18h
ZA 3. MESTO   BULJANE - XI KONGRES 2
2 : 2
penalima ( 5:4 )
19h
FINALE             DANKOVO  - TEKIJA
2 : 5 ( 1:1 )

REZULTATI UTAKMICA 1/4 FINALA

1/4 FINALA

09.02.2019.
UTAKMICA  

REZULTAT

19h
DANKOVO - B. KRSMANOVIĆ
4 : 1 ( 1:0 )
20h
BULJANE - CENTAR
3 : 0 ( službeno )
21h
BOŠNJANE - TEKIJA
2 : 5 ( 0:3 )
22h
XI KONGRES 2 - POTOČAC
7 : 3 ( 3:0 )

REZULTATI UTAKMICA 1/8 FINALA

1/8 FINALA

03.02.2019.
UTAKMICA  

REZULTAT

18h
BULJANE - TREŠNJEVICA
4 : 3 ( 1:0 )
19h
TEKIJA - MIRILOVAC
3 : 0 ( službeno )
20h
XI. KONGRES 2 - STUBICA
5 : 3 ( 2:0 )
21h
ČEPURE - POTOČAC
1 : 5 ( 0:2 )

REZULTATI UTAKMICA 1/8 FINALA

1/8 FINALA

26.01.2019.
UTAKMICA  

REZULTAT

19h
PLANA - BOŠNJANE
4 : 6 ( 1:1 )
20h
DANKOVO - RATARE
3 : 0 ( službeno )
21h
B. KRSMANOVIĆ - 4. JULI
3 : 0 ( službeno )
22h
CENTAR - DONJE VIDOVO
3 : 0 ( službeno )

REZULTATI UTAKMICA 3. KOLA

3. KOLO

10.01.2019.
UTAKMICA  

REZULTAT

19h
4. JULI - ČEPURE
2 : 6 ( 0 : 1 )
20h
XI KONGRES 1 - PLANA
4 : 12 ( 2 : 6 )
21h
TEKIJA - BOŠNJANE
11 : 1 ( 4 : 0 )
11.01.2019.
UTAKMICA
REZULTAT
21h
BULJANE - POTOČAC
10 : 4 ( 4 : 2 )
22h
DANKOVO - TREŠNJEVICA
5 : 4 ( 2 : 1 )
12.01.2019.
UTAKMICA
REZULTAT
19h
DONJE VIDOVO - B. KRSMANOVIĆ
0: 8 ( 0 : 2 )
20h
KREŽBINAC - SIKIRICA
0 : 3 ( službeno )
21h
MIRILOVAC - DONJA MUTNICA
5 : 4 ( 4 : 1 )
22h
XI KONGRES 2 - STRIŽA
3 : 0
( službeno prekid  u  13. min. )
SLOBODNI
CENTAR, LEŠJE, RATARE, LEBINA, KLAČEVICA, 7. JULI, STUBICA

REZULTATI UTAKMICA 2. KOLA

2. KOLO

21.12.2018
UTAKMICA  

REZULTAT

20h
POPOVAC - MIRILOVAC
0 : 3 ( službeno )
21h
POTOČAC - KLAČEVICA
3 : 0 ( službeno )
22h
TREŠNJEVICA - 7. JULI
11 : 0
24.12.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
20h
ČEPURE - LEŠJE
5 : 4 ( 2 : 1 )
21h
BOŠNJANE - LEBINA
3 : 2 ( 1 : 1 )
27.12.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
DONJE VIDOVO - SIKIRICA
7 : 6 ( 3 : 2 )
19h
B. KRSMANOVIĆ - KREŽBINAC
8 : 1 ( 3 : 1 )
28.12.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
20h
CENTAR - DONJA MUTNICA
11 : 4 ( 7 : 1 )
21h
PLANA - RATARE
3 : 3 ( 2 : 1 )
22h
STRIŽA - STUBICA
3 : 4 ( 2 : 1 )
SLOBODNI
4. JULI, XI KONGRES 1, TEKIJA, BULJANE, DANKOVO,
XI KONGRES 2

REZULTATI UTAKMICA 1. KOLA

1. KOLO

15.12.2018.

UTAKMICA  

REZULTAT

18h
DONJE VIDOVO - KREŽBINAC
10 : 2 ( 6 : 1 )
19h
XI KONGRES 1 - RATARE
2 : 7 ( 1 : 2 )
20h
BULJANE - KLAČEVICA
14 : 4 ( 7 : 1 )
16.12.2018
UTAKMICA  

REZULTAT

21h
4. JULI - LEŠJE
6 : 4 ( 3 : 2 )
22h
DANKOVO - 7. JULI
6 : 4 ( 3 : 2 )
17.12.2018.
UTAKMICA
REZULTAT
18h
TEKIJA - LEBINA
3: 0 ( službeno )
19h
CENTAR - MIRILOVAC
9 : 3 ( 5 : 0 )
20h
B. KRSMANOVIĆ - SIKIRICA
13 : 2 ( 8 : 1 )
21h
POPOVAC - DONJA MUTNICA
4 : 5 ( 2 : 1 )
22h
XI KONGRES 2 - STUBICA
3 : 3 ( 1 : 1 )
SLOBODNI
 ČEPURE,  PLANA, BOŠNJANE, POTOČAC, TREŠNJEVICA, STRIŽA

TABELA PO GRUPAMA

GRUPA 1

U

P

N

I

GOL RAZLIKA

bodova

1.

Čepure

2

2

0

0

11 : 6

6

2.

4. Juli

2

1

0

1

8 : 10

3

3.








4.
Lešje
2
0
0
2
8 : 11
0
GRUPA 2
1.
Plana
2
1
1
0
15 : 7
4
2.
Ratare
2
1
1
0
10 : 5
4
3.







4.
XI Kongres 1
2
0
0
2
6 : 19
0
GRUPA 3
1.
Tekija
2
2
0
0
14 : 1
6
2.
Bošnjane
2
1
0
1
3 : 14
3
3.







4.
Lebina
2
0
0
2
2 : 6
0
GRUPA 4
1.
Buljane
2
2
0
0
24 : 8
6
2.
Potočac
2
1
0
1
7 : 10
3
3.







4.
Klačevica
2
0
0
2
17 :  4
0
GRUPA 5
1.
Dankovo
2
2
0
0
11 : 8
6
2.
Trešnjevica
2
1
0
1
15 : 5
3
3.







4.
7. Juli
2
0
0
2
4 : 17
0
GRUPA 6
1.
B. Krsmanović
3
3
0
0
29 : 3
9
2.
Donje Vidovo
3
2
0
1
17 : 16
6
3.







4.
Sikirica
3
1
0
2
11 : 20
3
5
Krežbinac
3
0
0
3
3 : 18
0
GRUPA 7
1.
Centar
3
3
0
0
23 : 7
9
2.
Mirilovac
3
2
0
1
11 : 13
6
3.







 4.
Donja Mutnica
3
1
0
2
13 : 19
3
 5.
Popovac
3
0
0
3
4 : 14
0
GRUPA 8
1.
XI Kongres 2
2
1
1
0
6 : 3
4
2.
Stubica
2
1
1
0
7 : 6
4
 3.






4.
Striža
2
0
0
2
3 : 4
0
 
Nazad na sadržaj | Povratak na glavni meni